top of page
  • Obrázek autoraJosef Bátrla

Spouštím blog, co zde najdete?

Aktualizováno: 13. 3. 2020

Proč jsou v náhledech fotky psa? Budeš psát o tom, co tě napadlo, když jsi zrovna rozesmál plačící dítě a celý autobus ti zatleskal?


Proč by někoho měl vůbec zajímat můj blog

Popravdě? Nemusí. Chci blog psát jen pro radost a činím tak s vědomím, že jeho dosah je naprosto minimální. Mám tak možnost psát o věcech, které mi dávají smysl a formou, která mě dává smysl.


Nejsem úplně klasický advokát, a ani nejsem advokát, co "to dělá jinak" a stejně to dělá úplně stejně.


Dělám věci co mě baví a nemám potřebu věci dělat tak, jak je dělají jiné advokátní kanceláře. Moje práce mě baví proto, že mám možnost dostat s k zajímavým klientům v technologických oblastech a to mě na tom baví nejvíc.


Budu psát a glosovat aktuální právní témata z IT oblasti a videoherního práva

To jsou totiž oblasti, které mě zajímají nejvíc a nejvíc v nich trávím čas. Pokud tedy budete chtít číst tento blog, budu moc rád, když mi necháte komentář či ho doporučíte někomu, koho by mohl zajímat.


Proč používám v náhledech fotky psa

Pes na fotkách je můj pes Bublina, který je pojmenován po psovi z Rychlých šípů. Přijde mi super absurdní používat ty stejné náhledové fotky, co používají všichni. V mé profesní bublině se točí dokola tři fotky z free fotobank, na kterých je nejčastěji člověk co kliká na pomyslný display, či zámeček s paragrafem a nebo variace na paragraf.


Než abych byl součástí této marketingové prezentace, nebo platit za "prémiové" fotky, raději budu používat fotky svého psa.Kde mě můžete kontaktovat

Všechny kontakty mám uvedené na svých stránkách v sekci Kontakt, určitě mě sledujte na twitteru a přidejte si mě na LinkedIn


Určitě mě neváhejte kontaktovat ohledně témat, která by vás zajímala a nebo mi třeba vyplísnit.


Nechávám to na vás.


Comments


bottom of page